Онлайн-чемпіонат з нігтьової естетики: топ-8 помилок учасника

На замітку

2020-06-22
Logo

У розпалі четверте коло онлайн-чемпіонату ABC з нігтьової естетики. Розбираємось, яких помилок можуть допускати учасники під час такого змагання та як їх уникнути.

Онлайн-чемпіонат з нігтьової естетики – це виклик як для учасників, так і для організаторів, адже подібний захід проводиться в Україні вперше. І хоча учасники показують відмінний результат, разом із суддею чемпіонату Ксенією Чумак фокусуємося на найпоширеніших помилках учасників, щоб надалі уникати їх та займати лише перші місця!

Ксенія Чумак , провідний технолог бренду Komilfo , суддя Чемпіонату України, розробник навчальних програм та технік, доповідач численних nail-форумо.

Порушення правил та вимог чемпіонату

Перш ніж взяти участь у чемпіонаті, майстру необхідно досконально ознайомитись з усіма правилами та вимогами, бо найчастіше учасники втрачають свої бали через їх порушення. Дискваліфікація учасника може бути з тієї ж причини. Приділіть час та зверніть увагу на вимоги ще до підготовки до номінації: це скоротить час роботи та допоможе її виконати компетентніше.

Некоректно підібрана номінація

Якщо ви вирішили взяти участь у чемпіонаті, оцініть усі свої слабкі та сильні сторони, не беріться за те, у чому ви не впевнені. Чемпіонатний рух вимагає точності та професіоналізму, тому не рекомендую братися за роботу, якщо у вас є хоча б частка невпевненості в тому, що ви впораєтеся з тим чи іншим завданням.

Несвоєчасна підготовка

Після того, як ви визначилися з номінацією, відразу ж приступайте до підготовки, не відкладайте виконання роботи на потім. У будь-якій номінації потрібен час для її якісного виконання. Поставтеся до цього максимально серйозно та відповідально. Іноді необхідно виконати десятки чорнових робіт для того, щоб досягти бажаного результату.

Заборони у правилах

Не варто оминати систему. Правила всім єдині, і вони допомагають визначити кращого. Дуже прикро, коли хороша робота втрачає свої бали через не до кінця вивчені правила.

Несвоєчасно подана робота

Терміни подачі роботи також завжди можна знайти у регламенті чемпіонату. Зверніть увагу на дату! Роботи, подані після закінчення терміну, не оцінюються навіть якщо вони ідеальні, тому що всі учасники рівні між собою!

Неякісна фото- та відеоподача

Якісне фото та відео – це лише плюс до вашої роботи. Щоб передати всю її складність та технічність, приділіть увагу подачі на фото та відео. Чим більше робочого процесу побачать судді, тим легше їм оцінити результат гідно.

Підготовка нашвидкуруч

Не варто брати участь у чемпіонаті, якщо ви не готові приділити цей час. Витрачений час та відпрацювання – запорука успіху, оскільки саме вони наближають вас до бажаного результату. Практика завжди породжує результат. Підійдіть до питання серйозно та максимально підготуйтеся!

Страх перед участю

Навіть не думайте про нього. Ви повинні бути правильно мотивовані внутрішньо. Страх лише породжує помилки, а вам потрібно їх уникати. Налаштуйтеся на роботу. Ви це робили мільйон разів! І все вийде!

Читайте також