Дизайн за допомогою гель-желе: покрокова технологія з фото

Ефектний nail-арт

2020-07-27
Logo

Як виконати ефектний манікюр, застосовуючи техніку "жниварка" і такий матеріал, як гель-желе, розповідаємо в матеріалі.

У новій покроковій технології Анна Авраменко розповідає та показує, як користуватися гелем-желе при створенні красивих дизайнів. Створюємо розкішний манікюр за допомогою кольорових вітражних гель-фарб та гелю-желе, застосовуючи техніку «жатка». Доповнюємо дизайн бісером та пластівцями «юка».

Бажаєте повторити технологію застосування гелю-желе для створення дизайну та освоїти техніку «жатка» у манікюрі? Тоді скоріше за справу!

Анна Авраменко , головний суддя Асоціації Бьюті-Чемпіонатів (АВС) у напрямку нігтьової естетики, суддя міжнародного рівня, тренер, багаторазовий переможець чемпіонатів, сертифікований інструктор ТМ Atica, засновник студії Anna Avramenko studio nails (Київ)

Крок 1. За стандартною схемою готуємо натуральний ніготь до моделювання. За допомогою апаратних технік готуємо зону кутикули. Наносимо допоміжні рідини.

Крок 2. Встановлюємо шаблон. Прозорим гелем для моделювання викладаємо тонку підкладку формою сучасний мигдаль. Сушимо в лампі 10-15 сек. та підтискаємо.

Крок 3. Камуфлюючим гелем викладаємо нігтьове ложе. Сушимо його в лампі від 60 до 120 сек. в залежності від типу лампи. Проводимо опил ложа. Ложе можна обпилювати пилкою 100 на 100 грит. Також можна використовувати фрези для отримання чіткої посмішки.

Крок 4. Чорною гель-фарбою тонуємо борт нігтьового ложі для отримання більш темного кольору. Напівсухим пензлем розтягуємо на підкладці.

ВАЖЛИВО! Пам'ятайте, що із чорним кольором потрібно працювати дуже акуратно.

Крок 5. Попередньо підготувавши фіолетовий та рожевий гель для викладки, змішуємо прозорий гель для моделювання та кольорові вітражні гель-фарби. У відсотковому співвідношенні це 90% прозорого та 10% кольору. Виконуємо розтяжку з фіолетового в рожевий (в техніці «по-мокрому»).

Крок 6. Густим білим гелем-желе виконуємо жниварку. Харчовою плівкою по-мокрому робимо ефекти на білому непросушеному гелі. Разом із харчовою плівкою сушимо в лампі 30 секунд, потім знімаємо плівку та досушуємо 60 сек. у лампі. Вбиваємо на поверхню пластівці «юка» для блиску та переливів. Також можна використовувати слюду, бите скло .

Крок 7. Промазав серединки квітки прозорим гелем, фіксуємо на нього бісер. Важливо помістити бісер правильно, щоб він не заважав в опилі.

Крок 8. Перекриваємо вільний край нігтя прозорим гелем, що сушить у лампі від 60 до 120 сек. Проводимо опил за заданою формою. Перекриваємо готовий ніготь фініш-гелем, що сушить у лампі.

Читайте також