Як допомогти клієнтам створити правильний режим домашнього догляду?

Home hair care

2021-07-28
Logo

Говорити, розповідати та нагадувати клієнтам про важливість режиму домашнього догляду. Про що завжди потрібно розмовляти з клієнтами та які правила можна виділити? Читайте у матеріалі.

Журнал HJ у своїх публікаціях постійно порушує важливі теми щодо майстрів та клієнтів. Так, в одному з недавніх матеріалів було виділено кілька головних порад про те, як допомогти клієнтам створити для себе схему правильного режиму домашнього догляду за волоссям. Ми вирішили перекласти для вас цей матеріал . Як кажуть, відлуння карантинних часів.

Зволоження

Незалежно від того, як часто клієнт відвідує салон, майстру важливо подбати про те, щоб поза салоном волосся залишалося зволоженим. Нагадайте, що масла для волосся можна використовувати як для вологого, так і для сухого волосся, тому якщо волосся клієнта здається трохи грубуватим, порадьте просочити локони відновлюючим еліксиром, щоб домогтися гладкості і м'якості і знову утримати вологу всередині.

Крім того, порадьте клієнтам не звертати уваги на кондиціонери «однієї хвилини» або «два в одному» і переконайтеся, що воно глибоко кондиціонує волосся не рідше одного разу на тиждень. Він не тільки поверне волоссю вологу і силу, але і зробить його більш м'яким і блискучим, зменшивши ламкість. Але залишати кондиціонер на волоссі краще не довше, ніж на 30 хвилин, тому що надмірне кондиціювання може спричинити скупчення продукту, яке може обважнити волосся.

Якщо волосся клієнта дуже потребує догляду, порекомендуйте нанести на ніч кондиціонер для глибокої дії і наступного ранку змити його холодною водою. Багато брендів представляють такі засоби «нічної дії».

Запобігти вимиванню кольору

Дуже часто клієнти не витримують і намагаються зробити фарбування самостійно у домашніх умовах, і це рідко закінчується добре. Завжди краще рекомендувати клієнтам стежити за тим, щоб салонне фарбування (при правильному догляді) протрималося якнайдовше і щоб волосся за інтервал між відвідуваннями встигало повернутися у форму (мінімум 6 тижнів).

Якщо клієнт відчуває, що його новий колір занадто швидко втрачає свій блиск, це означає, що білкові шари волосся, які зазвичай відображають світло, пошкоджені. У цьому випадку запропонуйте клієнтам почати зі згаданого вище глибокого кондиціювання, але завжди рекомендуйте продукти, спеціально призначені для фарбованого волосся.

Після миття попросіть їх продовжити догляд із сироваткою для пошкодженого, сухого та неслухняного волосся, щоб забезпечити додаткове харчування.

На такі періоди завжди нагадуйте про необхідність мінімізації механічних пошкоджень волосся за типом частого використання гарячих інструментів та агресивного тертя рушником.

Своєчасні стрижки

Після тривалих пауз завжди важливо спонукати клієнтів приходити на прийом якнайшвидше. Нагадайте їм, що пора позбавитися від тьмяних і грубих кінчиків, що січуться, щоб волосся могло сприяти здоровому росту волосся. Регулярна стрижка (кожні 10-12 тижнів) робить волосся густішим, оновлює його, позбавляє пошкоджених кінців. Крім того, попередьте клієнтів, щоб не стригли волосся звичайними ножицями будинку, так як це може ще більше посилити ситуацію з кінчиками, що січуться.

Здорова дієта

Наше благополуччя завжди починається на кухні. Навіть говорячи про здорове волосся, ми повинні враховувати дієту, тому що волосяні клітини першими постраждають від нездорової дієти та способу життя. Двома найбільш важливими речами, які повинні вживати клієнти, є залізо (гарбузове насіння, листяні овочі, риба, боби) та білок (чечевиця, кіноа, йогурт та молоко, соя, сир). Якщо ми неправильно харчуємося, наші волоскові клітини страждають, оскільки вони не потрібні для виживання, і організм прийматиме поживні речовини з інших джерел.

Читайте також