Розтяжка кольору: що це та які види фарбування існують?

Базовий термін

2020-11-26
Logo

У цьому матеріалі нагадаємо про поняття розтяжки кольору та визначимо техніки, які існують завдяки цьому методу.

Розтяжка кольору – це узагальнена назва для багатьох технік фарбування, таких як балаяж, омбре, сомбре, шатуш та інші. За допомогою багатьох технік майстри створюють красиві переходи з одного відтінку до іншого на волоссі клієнта.

У чому полягає суть розтяжки кольору? Вона передбачає часткове або зональне фарбування: все залежить від довжини волосся, а також від того, де наносять фарбу: кілька сантиметрів відступаючи від коріння, приблизно від середини довжини або ближче до кінчиків.

У разі розтягування за основу береться природний колір та один або кілька інших відтінків для створення 3D-ефекту. Завдяки плавним контурам, відчуттю природних відливів, відблиску сонця, зовнішній вигляд трансформується, стає свіжим.

Багато клієнтів вибирають розтяжку кольору через ряд переваг:

1. Ефект, що щадить, так як забарвлюється не вся маса волосся.

2. Тривалий результат від фарбування. Коріння відростає не так контрастно і непомітно, а тому фарбування не вимагає частої корекції.

3. Природність. М'які переходи кольорів створюють природні переливи.

4. Універсальність. Розтяжка проводиться на волоссі різної довжини, структури та кольору, освіжить будь-який зовнішній вигляд, підходить для молодих дівчат та жінок у віці.

5. Розтяжка кольору надає волоссю візуальний об'єм, здоровий вигляд, а зачісці – динаміки та легкості.

До найпопулярніших технік фарбування відносять: омбре , сомбре , балаяж , шатуж , фламбояж, babylights, деград, дим-аут, каліфорнійське мелірування , санлайт.

Чи всім довжинам волосся підходить розтяжка кольору?

Полотно довгого волосся дозволяє зробити плавний, поступовий градієнт кольору, при створенні якого можна використовувати кілька відтінків – це надасть зачісці динамічності та насиченості.

Середня довжина найбільш універсальна всім видів розтяжки кольору.

Короткому волоссю повноцінна розтяжка з плавним переходом не підійде. Такі техніки, як шатуш або омбре, не розкриються повною мірою. Однак контрастні та виразні переходи можна створити за допомогою технік дим-аут та деграду. Відмінне рішення - поєднати таке фарбування з квадратними формами стрижки, каре.

View post on Instagram
 
View post on Instagram
 
View post on Instagram
 
View post on Instagram
 
View post on Instagram