Пам'ятка для кучерявих клієнтів: 4 правила догляду

Для кучериків

2021-01-21
Logo

Кучеряве волосся в силу своїх особливостей і структури вимагає ретельного і дбайливого догляду. Про чотири головні правила розповіла наш експерт.

Нещодавно ми говорили з вами про кучерявий метод миття волосся, який успішно існує вже кілька років, але в 2020 році він повторно підірвав мережу.

Як і будь-яке явище, цей спосіб має багато переваг та недоліків, за які його люблять чи не вважають корисним.

Цей матеріал – своєрідна невелика пам'ятка для кучерявих клієнтів та майстрів у вигляді 4 найголовніших правил.

Юлія Седлецька , спеціалістка з реабілітації волосся та шкіри голови з 12-річним досвідом, технолог компанії ORising Ukraine

Кучеряве волосся це той винятковий тип волосся, який я б не рекомендувала розчісувати по кілька разів на день. Все через те, що їх структура більше схильна до ламкості і крихкості. Тому, перше правило - розчісувати волосся тільки під час миття, попередньо нанести на нього кондиціонер або маску з метою кращого ковзання та вбирання засобу. А перед сушінням завжди наносити незмивну сироватку або флюїд.

Другим і дуже важливим негласним правилом є глибоке зволоження волосся. Для довгих і здорових кучерів потрібно використовувати зволожуючі маски, бажано з низькомолекулярною масою 1 раз на 5-7 днів (витримуючи їх під поліетиленовою шапочкою при впливі тепла від 15 до 60 хвилин). А після змивання маски обов'язково нанести також зволожуючий бальзам. Пам'ятайте про те, що кучерявому волоссю завжди не вистачає вологи.

Для формування локонів я рекомендую використовувати незмивні сироватки, у складі яких буде не дуже багато стайлінгу (fluido modellante). Завдяки цьому завитки виглядатимуть більш природними, до того ж не замінятимуться після сну.

Важливо звернути увагу на очищення шкіри голови. Найчастіше кучеряве і хвилясте волосся (через свою пористу структуру) не дуже швидко стає жирним. Тому я настійно рекомендую використання фітоензимних пілінгів, приблизно 1 раз на тиждень.

Ця дія застереже клієнтів від виникнення лупи, накопичення телогенового волосся (волосся у фазі випадання), а також себорейного дерматиту. Пам'ятайте, що гігієна – це запорука здоров'я шкіри, а відповідно здоров'я волосся.

Читайте також