Кучерявий метод миття волосся: у чому його суть?
Популярність у мережі
Весь 2020-й рік у соціальних мережах багато блогерів розповідали про зручний і робочий метод миття та сушіння кучерявого волосся. Але насправді такий метод існує і користується популярністю вже кілька років.
Історія «кучерявого методу» догляду за волоссям почалася ще в 2012 році, коли відома стилістка і співвласник мережі салонів Devachan Лоррен Мессі видала книгу , в якій детально описала, як потрібно доглядати за кучерями. Крім того, Лоррен створила бренд засобів для догляду за кучерявим волоссям і тепер допомагає всім бажаючим освоїти цей метод.
За всі роки існування такого методу про нього сформувалися різні думки. Хтось вважає його найзручнішим і робочим для кучерявого волосся, а для когось у ньому дуже багато обмежень, і взагалі, для кожного клієнта все суб'єктивно.
Однак, у цьому матеріалі ми хочемо розповісти вам про кучерявий метод догляду за волоссям, який багато користувачів соціальних мереж взяли на озброєння.
Які основні «правила» такого методу?
Для систематичності в такому способі догляду знадобляться такі засоби, як шампунь, кондиціонер (це звично), маска, догляд, що не змивається, і гель для фіксації результату.
Згідно з книгою Лоррен Мессі, важливо максимально скоротити негативний механічний вплив на волосся. Тому, під час застосування «кучерявого методу» краще відмовитися від фенів, прасок та махрових рушників. Адже все це сприяє підвищеній пухнасті волосся і, як результат, - неохайним і пошкодженим кучерям, структура яких і так крихка. Також рекомендовано відмовитися від шампунів, у складі яких є сульфати та силікони. Але тут найважливішим чинником буде відповідність шампуню типу шкіри голови.
Завдання цього методу полягає в наповненні, насиченні кучерявого волосся вологою, якої їм так не вистачає. Цього досягають здебільшого за допомогою кондиціонера.
Кондиціонер необхідно рясно нанести на волосся, розчесати гребенем або гребінцем і залишити на хвилину, щоб він краще ввібрався. Далі необхідно поступово додавати воду і «жмякати» пасма знизу вгору, ніби формуючи кучері у мокрому вигляді. Після почекати ще 2-3 хвилини і за допомогою води акуратно змити кондиціонер (так само «жмякання»).
Після кондиціонера багато хто наносить незмивний догляд - маску, крем або інший тип засобу. Після нанесення краще прочесати волосся для максимального розподілу продукту.
Віджати зайву вологу потрібно руками знизу нагору, не розпускаючи кучері. А потім на кілька хвилин замотати голову рушником із шовку або мікрофібри.
Перед сушінням важливо нанести стайлінговий засіб для фіксації завитків. Сушити волосся в такому методі найкраще двома способами: природним чином чи дифузором. Тут все залежить від переваг, але чим швидше кучері «схопляться», тим міцніше вони триматимуться.
Читайте також