Догляд за волоссям влітку: важливі правила та часті помилки
Про це важливо пам'ятати
Які правила догляду за волоссям у літній період існують? Кошти з якими компонентами у складі краще використовувати? На ці та не лише питання відповіла наш постійний експерт – Юлія Седлецька.
Юлія Седлецька , реабілітолог/трихолог волосистої частини шкіри голови та стрижня волосся, розробник процедур при трихологічних аномаліях, провідний спеціаліст компанії Orising, речник міжнародних конгресів, член Всеукраїнської асоціації трихологів, член RHRS Російського товариства дослідження волосся, власниць студії 3
Які важливі правила догляду за волоссям у спекотний сезон існують?
Найголовніше правило в літній період – це максимальне зволоження структури волосся та захист від сонця, солоної морської води, вітру.
Чи є засоби або компоненти, які НЕОБХІДНО включити догляд кожного клієнта в спекотний період весни-літа?
Якщо взимку клієнти (і ми теж) могли собі дозволити трохи полінуватися, роблячи маски 1-2 рази на місяць, то влітку волосся цього не вибачать. Обов'язково рекомендуйте включати догляд 1 раз на 5-7 днів маски, до складу яких входять:
- гідролізована олія кокосу;
- еліогеонол – це витяжка з олії соняшника, яка багата на вітамін Е і має сонцезахисні властивості;
- гідролізована арганова олія (у прямому розумінні слова рятує від ламкості);
- гіалуронова кислота (допомагає зберегти вологу у структурі волосся);
- Протеїни вівса (структурують та зміцнюють як структуру волосся, так і волосяний фолікул).
Чи потрібно виключити якісь кошти на період спекотної погоди?
Особливих заборон у літній період у догляді я не бачу, крім того, що необхідно акуратно ставитись до абразивних пілінгів. Якщо ви зробили їх клієнту або він застосовує їх удома, то обов'язково попередьте, що після цього важливо берегти шкіру голови від сонця (використовувати SPF, носити кепки).
Які найчастіші помилки догляду припускаються клієнтами в літній період?
Клієнти часто роблять помилки не в догляді, а в поведінці на пляжі або під відкритим сонцем де-небудь. Припустимо, якщо у клієнтки довге волосся, вона може зовсім не заплітати його, а носити розпущеним під час занять активними видами спорту на воді, прогулянках на яхті або під час плавання.
Така поведінка з волоссям може бути незворотною. У мене є безліч прикладів, коли клієнти після однієї прогулянки на яхті втрачали третину волосся. Це відбувається через «негативного комбо»: повітря дуже вологе, вітер досить сильний, у результаті волосся сплутується і його неможливо розчесати. Клієнти намагаються розібрати пасма, що заплуталися, але всі спроби марні.
Тому головне правила догляду можна описати приблизно так:
- Перед виходом із номера наносимо захист на структуру волосся, даємо їй увібратися.
- Заплітаємо волосся в кіску чи пучок і лише тоді йдемо на пляж.
– Протягом дня я рекомендую повторювати нанесення захисного засобу.
Лайфхак для ситуації, коли волосся все ж таки сплуталося: ваш крем для засмаги. Нанесіть його на пасма і дуже обережно розберіть волосся.
Читайте також
- Cтаття Hair care in summer: we talk about the features доступна англійською мовою, Уход за волосами летом: рассказываем об особенностях доступна російською мовою,
- Cтаття Hair care in winter and summer: what is the difference? доступна англійською мовою, Уход за волосами зимой и летом: в чем разница? доступна російською мовою,