Лазерний карбоновий пілінг: must-have процедура влітку

Logo

Різноманітність пілінгів в естетичній косметології відкриває можливість прицільного вирішення різноманітних естетичних та фізіологічних проблем шкіри клієнта. Розберемося, у чому перевага лазерного карбонового пілінгу.

Олена Краснощок , лікар-косметолог компанії «Медікалазер»

Денис Тихорук , власник торгової марки «Медікалазер»


Однією з головних переваг використання пілінгів є простота у використанні та швидкий результат. Але є все-таки одне «але»! Більшість реально діючих пілінгів небажано використовувати влітку з метою унеможливлення виникнення ускладнень. Чому так?

Принцип впливу хімічного пілінгу ґрунтується на розриві білкових зв'язків між клітинами за рахунок різних видів кислот, що входять до його складу. Через кілька днів після сеансу шкіра клієнта починає активно лущитися. Як результат, ми отримуємо більш гладку, красиву шкіру, освітлюється пігментація та зменшуються зморшки. Але водночас шкіра після активного лущення стає вразливою впливу сонячного випромінювання, і з'являються ризики виникнення небажаних наслідків як пігментації.

Як же бути, якщо так не хочеться відмовлятися від пілінгів і бути володарем гарної шкіри та в літній період? На допомогу приходять апаратні види пілінгів, а саме LCP (лазернийкарбоновий пілінг ). Його принцип впливу заснований на поєднаному використанні спеціального гелю для проведення процедури, і певного лазера, а саме короткоімпульсного або ультракороткоімпульсного неодимового лазера від ТМ «Медикалазер» , та спеціальної насадки.

Гель для лазерного карбонового пілінгу містить у своєму складі наночастинки вуглецю, зволожуючі компоненти (гіалуронова кислота, вода) та живильні інгредієнти (олії, вітамін Е). Склад гелю забезпечує його високу адгезивність (склеювання) при нанесенні на шкіру, що у свою чергу веде до абсорбції частинками гелю шкірного сала, клітин відмерлого епітелію, забруднень, патогенної флори тощо. Сам гель жодним чином не порушує клітини та їх білкові з'єднання, тому карбоновий пілінг не дає лущення після проведення сеансів і його можна і навіть потрібно проводити в літній період.

Які ефекти дає пілінг? Враховуючи, що карбоновий гель активно «склеює» все зайве і потрапляє глибоко в пори, після сеансу ми одразу можемо спостерігати такі результати, як:

  • Очищення пір, усунення комедонів, підсушування запальних елементів шкіри.
  • Вирівнювання поверхні, зменшення пористості, покращення кольору шкіри.
  • Згладжування зморшок та неймовірна гладкість шкіри.

Але не тільки очищаючий ефект має лазерний карбоновий пілінг. За рахунок того, що в момент проведення сеансу йде активна дія лазерного випромінювання, ми отримуємо потужний прогрівальний і стимулюючий вплив на більш глибокі шари шкіри. Ефект буде помітний не відразу, а через кілька сеансів, і він проявляється такими результатами:

  • Освітлення поверхневої пігментації, зменшення дисхромії шкіри.
  • Звуження пір шкіри.
  • Явне зменшення зморшок та заломів шкіри.
  • Ліфтинговий ефект.
  • Підвищення щільності та пружності шкіри.
  • При комплексній роботі з акне зменшення або повне зникнення запальних елементів, нормалізація себорегуляції, відсутність комедонів. При постакне: їх згладжування та освітлення.

Середній курс процедур лазерного карбонового пілінгу складається з 6-8 сеансів з періодичністю раз на 5-8 днів. Повторювати курс можна за бажанням клієнта через пару місяців або робити кілька процедур, що підтримують, 1-2 рази на місяць.

Лазерний карбоновий пілінг чудово поєднується практично з усіма апаратними та доглядовими процедурами в косметологи:

  • Хімічні пілінги, карбоксітерапія.
  • Чистка обличчя: мануальна, гідропілінг, ультразвукова.
  • Біоревіталізація та мезотерапія.
  • Апаратні методики: РФ-ліфтинг, мікрострумова терапія, фонофорез, ЕЛОС-технологія і т.д.

Етапи проведення лазерного карбонового пілінгу

І етап. Демакіяж та очищення відповідно до типу шкіри клієнта. Можливе використання делікатних скаток, засобів з AHA-кислотами, пінок та гелів для вмивання. Після цього шкіру клієнта протираємо хлоргексидином.

ІІ етап. Нанесення карбонового гелю. На очищену і висушену шкіру клієнта наносимо невелику кількість гелю рухами, що втирають. Головним фактором є не товщина шару самого гелю та інтенсивність його забарвлення, а те, щоб він максимально ввібрався в пори клієнта та повторив малюнок шкіри. Залишаємо гель на 20-25 хвилин до підсихання.

ІІІ етап. Після експозиції гелю одягаємо окуляри клієнту та майстру. Цей етап є обов'язковим і необхідним для захисту очей під час проведення сеансу.

ІV етап. Промокуємо залишки гелю за допомогою сухих серветок. Це робиться для забезпечення однакового поглинання лазерного випромінювання та рівномірної інтенсивності роботи на всій ділянці проведення процедури.

V етап. Надягаємо на маніпулу лазера спеціальну насадку для проведення карбонового пілінгу або встановлюємо необхідну довжину хвилі та ширину вихідного імпульсу в лазерах із вбудованими насадками (ультракороткі лазери).

VI етап. Встановлюємо на екрані апарата пари етри, рекомендовані для конкретної моделі, і акуратно вибиваємо весь гель зі шкіри клієнта.

VI етап. Очищаємо шкіру клієнта. Для цього видаляємо залишки гелю спочатку сухими ватними спонжами, а потім змоченими в хлоргексидині.

VII етап . Наносимо на шкіру сироватку догляду за типом шкіри або маску. У літню пору року рекомендовано нанести крем із SPF-захистом.

На завершення хотілося б відзначити, що лазерний карбоновий пілінг – це абсолютно комфортна та навіть приємна процедура для клієнта. Під час сеансу відчувається помірне тепло і подекуди поколювання. Після процедури спостерігається легке почервоніння, яке пройде 20-40 хвилин.

Також не варто забувати, що сеанси карбонового пілінгу можна проводити не тільки на обличчі: він чудово показав себе у боротьбі з проявами акне на спині та в області декольте, омолодження кистей рук та шиї. Обов'язково спробуйте цю процедуру на собі та оцініть її чудовий вплив на шкіру.

Читайте також