DERMA 2025: подія, яка розпочала новий навчальний сезон
Насичений день, наповнений професійним зростанням

Конгрес DERMA 2025 закінчено! Ділимось найяскравішими моментами заходу.
Група компаній ESTET та Академія Анни Фунікової провели першу весняну подію, яка розпочала новий навчальний сезон в 2025 році.
Цього року ESTET святкує 25 років, і DERMA 2025 стала ще одним яскравим доказом того, що разом ми можемо більше!
Це був шалений, насичений, захопливий день, наповнений професійним зростанням, новими знайомствами та безцінним досвідом.
Конгрес DERMA 2025 в цифрах:
- 1 день, 3 зали наукової програми;
- 2 виставкові зали і 53 стенди фахових компаній на локації;
- 73 доповіді від 52 спікерів, які ділилися новітніми тенденціями та передовими технологіями;
- 1008 спеціалістів у галузі косметології та прикладної естетики, які зареєструвались на конгрес (з них – 894 офлайн, 141 – онлайн);
- 1130 хвилин наукової програми.
Ми раді кожному, хто був з нами, хто ділився знаннями, обговорював тренди та знаходив натхнення для нових звершень. Дякуємо всім учасникам, партнерам і спікерам за участь, за довіру та плідну співпрацю. Ваша енергія, цікавість і підтримка мотивують нас створювати ще більше подій, які об’єднують і надихають.
Раді продовжувати нашу важливу освітню справу тут, в Україні, за що також безмежно дякуємо ЗСУ!
Насолоджуємось і ділимось найяскравішими моментами конгресу у відео й фото.
І вже готуємось до нової зустрічі з вами – чекаємо всіх на May Aesthetics Meeting, який відбудеться в Києві 21-22 травня 2025 року.
Читайте також
- Derma 2025: Silver-партнери конгресу
- Derma 2025: Gold-партнери конгресу
- Derma 2025: Platinum-партнери конгресу
- Derma 2025: докладна програма конгресу вже на сайті
- Derma 2025: Lux-партнери конгресу
- Конгрес Derma 2025: здоров’я шкіри та її регенерація
- DERMA 2025: прогнози й можливості естетичної дерматології
- DERMA 2024: аналітика сьогодення та погляд у 2030
- DERMA-2023: де і як знайти відеозапис всіх сесій?