Депіляція: готуємо шкіру до процедури

Комплексний підхід, який зробить процедуру приємнішою

Logo

Депіляція - методика, яка передбачає лише поверхневе видалення волосяного покриву, без впливу на волосяний фолікул, і забезпечує короткочасну відсутність волосся на оброблюваній зоні. При цьому вона має низку переваг і до сьогодні залишається однією з ТОП процедур.

Депіляція полягає не лише у видаленні небажаних волосків. Насамперед, потрібно підготувати епільовану зону, знявши будь-які сліди косметичного молочка або олії, які можуть погіршити прилипання воску, за допомогою очищаючого гелю або м’якого мила. Щоб зробити процедуру ідеальною, перед депіляцією можна застосувати гомаж, який сприяє видаленню підшкірних волосків і відмерлих клітин.

З другого боку, після депіляції вам потрібно буде видалити надлишок воску й заспокоїти шкіру, при цьому зволоживши її. Зазначеним вимогам відповідають олії й молочко для тіла зі спеціальною формулою. Ви можете зупинити свій вибір на тому або іншому засобі, залежно від жирності їхніх текстур і швидкості всмоктування, щоб, за потреби, дати клієнтці можливість відразу одягтися після процедури.

Гомаж та очищення шкіри

Екзотичний огірок, відомий як луфа або люфа, при висиханні дає рослинне волокно, використовуване для виготовлення мочалок і проведення відлущувальних процедур. Луфа дозволяє провести дуже м’які, але ефективні гомажі, ідеальні для видалення врослих волосків: вона видаляє мертві клітини, стимулює клітинне відновлення, відкриває пори, покращує кровообіг і дозволяє здійснити легкий лімфатичний дренаж. Вона також широко застосовується в оздоровчих та spa-центрах, хамамах.

У поєднанні з гомажем очищення шкіри дозволяє видалити сліди молочка або олії, які можуть зменшити адгезію воску під час депіляції. 

Щоб зробити депіляцію більш приємною та перетворити її в справжнє задоволення, запропонуйте пацєнтам комплексні депіляційні процедури, які поєднуються з підготовкою шкіри за допомогою м’якого гомажу. До цієї пропозиції можуть бути включені губка з луфи та мило, які клієнтка зможе використати вдома під душем для регулярного стимулюючого та тонізуючого гомажу тіла. Ви можете також попросити її робити такий гомаж перед візитом до салону.

Постдепіляція: заспокоїти та відновити шкіру

Після депіляції важливо заспокоїти шкіру та відновити її. Для цього ви можете використати олію або молочко: олія більш поживна, а молочко освіжає й зволожує. Якою б не була обрана форма, вони містять певну кількість інгредієнтів, ідеальних для постдепіляційної процедури.

Багата на корисні властивості олія карите добре заспокоює роздратовану шкіру. Вона також дуже поживна, добре регенерує шкіру. Оливкова олія теж гарно живить, захищає та пом’якшує шкіру. Введена у водну фазу, квіткова вода дамаської троянди та алое заспокоюють, зволожують і регенерують. Алое до того ж має чудові загоювальні властивості. Розчинні у воді, алюмокалієві квасці (латинська назва: potassium alum) – це сильний антисептичний та очищувальний засіб, який прекрасно допомагає уникнути інфекцій шкіри. Ромашка аптечна багата на азулен, який надає їй загоювальних та протизапальних властивостей. У деяких класичних восках азулен теж присутній, але ця речовина синтетичного походження.

В завершення процедури депіляції ви можете запропонувати пацієнтові придбати додаткові косметичні засоби, які сповільнюють ріст волосся, для застосування між депіляціями. 

Зволожена шкіра – гарантія чистої депіляції

Зволоження шкіри дуже важливе: воно дозволяє звести до мінімуму подразнення шкіри в результаті депіляції. Справді, суха шкіра більш тонка, тендітна, чутлива до подразників. Видалення волосся разом з волосяним фолікулом буде для такої шкіри більш болісним, і вам доведеться діяти більш делікатно та обережно.

Щоб обмежити висушування та підвищити еластичність шкіри, переважно використовують рослинні олії. Ці олії приносять шкірі важливі живильні речовини (тригліцериди, з яких поліненасичені жирні кислоти – омега-3, 6 та 9, неомилювані жири, вітаміни), що сприяють зміцненню ліпідних зв’язків для покращення зчеплення між клітинами рогового шару. Так епідерміс стає менш проникним, і втрата вологи зменшується. Крім цього, олії покращують зовнішній вигляд шкіри, роблять її більш м’якою, ніжною та гладкою. Таким чином, вони є союзниками чистої депіляції, менш болісної, з переважним вириванням усього волосся, а не його поверхневої частини.

Будь-яке високоякісне натуральне або біомолочко та олія зроблять шкіру гарною й запобіжать можливим реакціям, пов’язаним з депіляцією. Вибір продукту і його текстура залежатимуть від типу шкіри вашої клієнтки та її індивідуальних потреб. Знайте, що молочко, яке придушує ріст волосся, також є прекрасним зволожуючим засобом!

 

Читайте також